EGTS lanceert Binck*Bank Tourkrant

Naar aanleiding van de Grand Départ van de Binck*Bank Tour 2019 brengt EGTS Linieland van Waas en Hulst de Binck*Bank Tourkrant uit. Daarin vindt u alle informatie over deze koers op 11 en 12 augustus. De krant wordt in Beveren, Hulst, Sint-Gillis-Waas en Stekene verspreid tussen 29 juli en 9 augustus. 

Zondag 11 en maandag 12 augustus is het eindelijk zover. Dan strijkt de internationale wielertop neer in onze gemeenten voor de Grand Départ van de Binck*Bank Tour 2019, een wielerronde van het hoogste internationale niveau. Tim Wellens (Lotto-Soudal), Philippe Gilbert (Deceuninck-Quick-Step) en Dylan Groenewegen (Jumbo-Visma) zijn slechts enkele van de vele toppers die in onze gemeenten Beveren, Hulst, Sint-Gillis-Waas en Stekene zullen schitteren. 

Om de mensen zoveel mogelijk te informeren verspreiden we de Binck*Bank Tourkrant met daarin info over het parcours, het tijdschema, de side-events enz.... Mocht u het krantje nog niet in de bus ontvangen hebben, dan is er geen reden tot paniek. Via onderstaande link kan je onze Binck*Bank Tourkrant ook digitaal raadplegen.

https://www.egtslinieland.eu/sites/default/files/downloads/BinckBank%20Tourkrant%202019.pdf